NOVY WEB www.game-league.cz

Vítej na Gamelife portálu registruj sebe a svuj clan do turnaju, hraj soutěže o skvělé ceny, ale hlavně se bav na našem webu a na naších serverech

Call of duty

COD jako celková hra šla hodně dopředu, jak graficky tak i herně..Jako velmi vyznamná hra se prosadila COD1 a poté dlouho trvalo než byla další verze této hry, ato COD2.Nasledovalo ani ne pul roku a byla další verze COD3 ,ale dnes už je i Cod4 nejnovější ze všech Call of duty.
O Cod 4 :
Hra CoD4 se odehrává na území Středního východu, ovšem ne v období druhé světové války, jako jsme byli doposud zvyklí z předchozích dílů, ale v součastnosti a v roly vojáka protiteroristické jednotky. Zajímavé jsou i další informace. Například multiplayer až pro 54 hráčů, plně zničitelný terén (zdi, cesty, budovy a mosty), možnost vykopnout dveře, laserová zbraň ze satelitu nebo 16 zásahových zón na hlavě (většina her obsahuje jen dvě).Týmové hra je druhou nosnou složkou CoD. Většinu misí totiž neabsolvujete sami tak, jak je zatím v podobných hrách vidět nejčastěji, ale jdete do boje v doprovodu menší či větší jednotky, se kterou společně plníte rozkazy velitele či úkoly dané mapou. Týmová hra tak, jak je zde zpracována, je omezena na společný postup bez možnosti se navzájem nějak podstatněji dorozumívat a ovládat spoluhráče pomocí rozkazů.

Názor na hru

Nejlepší (27)
 

Dobrá (24)
 

Ujde (22)
 

Nic moc (24)
 

Hruza (22)
 

 
Gamelife portál