NOVY WEB www.game-league.cz

Vítej na Gamelife portálu registruj sebe a svuj clan do turnaju, hraj soutěže o skvělé ceny, ale hlavně se bav na našem webu a na naších serverech

Medal of honor

Ač tituly z období druhé světové války netrhají žebříčky nejlepších her, najdou se i takové, které se stále zuby a nehty drží. Jistě to jsou série Brothers in Arms, Call of Duty (která se ale v posledních dílech přesouvá do současnosti) a Medal of Honor. Je těžké říci, které série převyšují ostatní, protože každá obsahuje něco, co jiná postrádá. Ale dost řečí okolo historie, teď si řekneme něco o chystaném přírůstku série Medal of Honor, který nese podtitul Airborne.

Vstát!

Medal of Honor: Airborne se řadí do období, kdy už světová válka pohltila téměř celou Evropu. V našem úkolu samozřejmě nejde o nic jiného, než kopat Němce do zadku. Staneme se totiž paragány – příslušníky nejlepší jednotky amerických sil druhé světové války. Přesněji, přiřadí nás ke 82. vzdušné výsadkové divizi.Medal of honor a Call of duty se velmi težko srovnávájí, jelikož jsou jsi obě dvě hry téměř podobné..Přesto náš team Gamelife testoval tyto hry a došel k názoru že Call of duty je lepší..Přesto to byl vyrovnáný boj mezi těmito hry, ale Medal of honor Airborne velmi překvapil dobrou hratelností a grafika také není špatná.Uvidíme v dalších letech jak si tyto hry povedou  a samozřejmě je budem nadále testovat!

Názor na hru

Nejlepší (19)
 

Dobrá (22)
 

Ujde (21)
 

Nic moc (15)
 

Hruza (16)
 

 
Gamelife portál